skip to Main Content
+420 603 833 475 info@rehaton.cz

Služby REHATON s.r.o. jsou hrazeny přímou platbou a nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Zdravotní péče je tak díky tomu u nás dostupná mnohem dříve, což umožňuje řešit Vaše obtíže efektivněji a rychleji. Bráníme tak vzniku chronických změn a umožníme Vám dřívější návrat do práce, ke sportovním a dalším aktivitám. Máme na Vás dostatek času, takže můžeme provádět mnohem pečlivější funkční diagnostiku. To nám umožní přesněji najít příčiny Vašich obtíží, pochopit jejich souvislosti a cílit terapii na klíčové faktory. V terapii nepoužíváme žádné balastní terapie, jen proto, že je lépe hradí pojišťovna. Naopak, vybíráme pouze takové typy terapií a jejich kombinace, o kterých víme, že jsou skutečně efektivní a co nejrychleji zlepší Váš zdravotní stav. 

Dárkový poukaz

Zdravotní služby (fyzioterapie) a kondiční zdravotní cvičení můžete darovat. Na požádání Vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ v libovolné hodnotě, který lze využít na příslušné služby REHATON.

Ceník služeb

Ambulantní fyzioterapie

Mgr. Zdeněk Čech (1 návštěva) 2.000 Kč
Ostatní fyzioterapeuti (1 návštěva) 1.500 Kč

(1 návštěva zpravidla trvá 40-60 min. vč. pohovoru, funkční diagnostiky, terapie, poradenství a obsahuje i čas potřebný na vedení zdravotnické dokumentace. Obsah terapie volí fyzioterapeut na základě pacientovy diagnózy a aktuálního stavu. Cena proto zpravidla zahrnuje kombinaci různých metod manuální medicíny a kinezioterapie/cvičení podle potřeby pacienta.)

Kondiční zdravotní cvičení

Individuální cvičení s fitness trenérem – Petr Gažák (60 min.*) 1.000 Kč
Individuální cvičení s fitness trenérem – Petr Gažák – předplatné na 10 x 60 min. 8.000 Kč

(* 60 minut cvičení zahrnuje i dobu potřebnou na převléknutí klienta a veškerou komunikaci trenéra s klientem)

Důležité upozornění:

V případě, že se z objednané terapie nebo cvičení neomluvíte, nebo návštěvu zrušíte méně než jeden pracovní den (24 hod.) před dohodnutým začátkem, účtujme za propadlou terapii storno poplatek, a to ve výši Kč 500. Poplatek se neúčtuje, pokud za sebe na domluvený termín pošlete náhradu, nebo se omluvíte na e-mailovou adresu příslušného terapeuta (resp. trenéra) více než jeden pracovní den (24 hod.) před dohodnutým začátkem plánované návštěvy. Děkujeme za pochopení.

Back To Top